vročina, moški, park Svet24.si

Po ohladitvi nas čaka prvi vročinski val

robert tomazin Svet24.si

Janševi politični nastavljenci že izgubljajo ...

piarovci lobisti-2 Necenzurirano

To so zmagovalci Janševega pohoda na medije in ...

branko grims Reporter.si

Sramota, kaj počne Branko Grims: na twitterju ...

doncic Ekipa24.si

Auč, naravnost v ... Curry Dončiću pokazal, ...

špela-močnik Odkrito.si

Deset najljubših Špele Močnik

cristiano georgina 22 Ekipa24.si

Uh, kako je seksi! Ronaldova zaročenka po smrti ...

Danes

16°

Nedelja
Rain until evening.

9° / 13°

Ponedeljek
Overcast throughout the day.

7° / 14°

Torek
Possible light rain in the morning.

11° / 20°

Sreda
Clear throughout the day.

11° / 24°

Četrtek
Clear throughout the day.

11° / 27°

Petek
Mostly cloudy throughout the day.

14° / 32°

Stoletje v pol ure: Vse najboljše, Rudar!
Stopimo skupaj in pomagajmo Ani
Osvojite svoj hrib in pomagajte otrokom na poletne počitnice
Potrebujete pomoč pri nakupu šolskih potrebščin?
Odprt razpis za pomoč študentom v stiski
Trboveljčanka prejemnica nagrade za mlade vizualne umetnike
Stoletje v pol ure: Vse najboljše, Rudar!
Stopimo skupaj in pomagajmo Ani
Osvojite svoj hrib in pomagajte otrokom na poletne počitnice
Potrebujete pomoč pri nakupu šolskih potrebščin?
Odprt razpis za pomoč študentom v stiski
Trboveljčanka prejemnica nagrade za mlade vizualne umetnike
Novice
k.e.

Uspeh naših mladih glasbenikov

Uspeh naših mladih glasbenikov
tekmovanje 2019
ZSGŠ

Zaključeno je 48. tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije. Letos je bilo tekmovanje razpisano za naslednje tekmovalne skupine: Klavir, flavta, kljunasta flavta, oboa, saksofon, klarinet, fagot, petje, diatonična harmonika, komorne skupine s trobili in komorne skupine jazz. Tekmovali so tudi mladi glasbeniki naših zasavskih glasbenih šol in tukaj so tudi že rezultati
GŠ Litija – Šmartno:
Anja Kranjec, flavta I.a kategorija, zlata plaketa in I. nagrada ter posebno priznanje za doseženih 100 točk
Neža Kranjec, klavir, I.b kategorija, zlata plaketa
Aleš Turšič, petje II.a kategorija, priznanje za udeležbo

GŠ Zagorje ob Savi:
Ema Čop, petje, I.a kategorija, srebrna plaketa

GŠ Trbovlje:
Vid Lamovšek, kljunasta flavta, I.a kategorija, srebrna plaketa in III. nagrada
Matija Omahen, diatonična harmonika, I.c kategorija, zlata plaketa in III. nagrada

GŠ Hrastnik:
Lovro Peklar, diatonična harmonika, I.c kategorija, srebrna plaketa in posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega skladatelja.

GŠ Laško – Radeče:
Maj Kovačič, klarinet, I.a kategorija, srebrna plaketa
Zala Breznikar, klavir, I.a kategorija, srebrna plaketa
Simon Schuller, klavir, I.a kategorija, srebrna plaketa
Andraž Stopinšek, saksofon, I.a kategorija, zlata plaketa
Lovro Hirci, diatonična harmonika, I.a kategorija, zlata plaketa in I. nagrada
Jure Mašek, saksofon, I.b kategorija, bronasta plaketa
Žana Avsec, saksofon, I.b kategorija, srebrna plaketa
Ana Marija Ojsteršek, petje, I.c kategorija, bronasta plaketa
David Polanc, klarinet, I.c kategorija, srebrna plaketa
Anže Kanduč, diatonična harmonika, I.c kategorija, zlata plaketa in II. Nagrada